Dzień otwarty w Assesoria

//Dzień otwarty w Assesoria

Doradca finansowy z ludzką twarzą? Jasne, że tak.
Dla mnie praca z moimi klientami to bycie w roli eksperta przy jednoczesnym widzeniu dobrego przyjaciela po drugiej stronie. Liczą się dla mnie relacje i jak moja praca wpływa  na jakość innych osób. Z radością słucham co słychać u moich klientów, jestem dumna gdy oglądam ich nowo urządzone mieszkania.

Dzień otwarty był jednym z tych dni, które na długo zapamiętam w Assesoria

Dlaczego? Ponieważ, był to energetyczny czas bycia razem z osobami, które tworzą tą firmę.

Już na moment przygotowywania tej imprezy byłam podekscytowana i nie mogłam się doczekać, kiedy będę mogła pokazać wszystkie niespodzianki. A troszkę ich było 🙂

Sprawdźcie sami jak wyglądał nasz harmonogram:

Razem z Sebastianem, który odbywał staż w mojej firmie, nagraliśmy pełnometrażowy film, który mogli obejrzeć tylko zaproszeni goście. Przedstawiał on codzienną pracę jaką wykonuję świadcząc usługi dla moich klientów. Było to swojego rodzaju oprowadzenie po firmie, tyle, że zza obiektywu. Mieliśmy przy tym nie lada dużo radości.

Zdradzę Wam kilka ujęć pozakulisowych. Obejrzyjcie film i sprawdzcie sami.

Podczas dnia otwartego nasi goście zapoznali się z historią firmy, poznając nawet nieoficjalne szczegóły.
Ponadto w części oficjalnej odbył się panel dyskusyjny, podczas którego nasi eksperci mogli się podzielić swoim doświadczeniem i specjalistyczną wiedzą.
Wśród specjalistów znaleźli się najlepsi wrocławscy agenci nieruchomości oraz radca prawny. Istotnym omawianym tematem była umowa deweloperska i wszelkie kruczki i zawiłości z nią związane.

Tego dnia w Assesoria drzwi były faktycznie ciągle otwarte bo stale przybywało gości.
W godzinach popołudniowych gościłam moich kochanych klientów.

Dla każdej ze stron był to bardzo miły czas przy lampce wina i suto zastawionym stole.

Wiele radości dały nam gry finansowe, które także zostały przygotowane na tą okoliczność. Pytania nie były tak oczywiste, a w związku z tym, że były atrakcyjne nagrody, rywalizacja była ostra.
Byłam ogromnie dumna z moich klientów, ponieważ tak biegle odpowiadali na pytania finansowe. Dzięki naszym wspólnym doświadczeniom zdobyli już tą wiedzę.

Nagrody, które ufundowała Assesoria oraz nasi partnerzy, rozeszły się jak świeże bułeczki. Nasi goście wychodzili z pełnymi rękoma a niektórzy nawet z wypiekami domowej roboty i autografami na pieniądzach, których naokoło nie brakowało.

Z całą pewnością, biorąc pod uwagę ilość decybeli, zjedzonego jedzenia i wypitych trunków, mogę stwierdzić, że była to fantastyczna impreza.

Dzięki temu wydarzeniu nowe mury w Assesoria ugościł uśmiech,życzliwość i dobra energia.

Pisząc ten artykuł chcę się Wam do czegoś przyznać.

Wiecie co? 🙂

Uwielbiam to co robię. Cieszę się i jestem dumna z tych relacji jakie możemy tworzyć razem z moimi klientami, parterami i wszystkimi przyjaciółmi firmy.

Dziękuje, że jesteście i do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu.

By | 2020-04-03T12:59:56+00:00 Maj 12th, 2015|Aktualnośći|0 Comments