Loading...
O mnie 2017-08-18T16:53:49+00:00

Masz na oku wymarzone mieszkanie i:

1. Chodzisz od banku do banku. Na własną rękę porównujesz oferty.

2. Rozpytujesz znajomych i rodzinę o ich kredyty, i sugerujesz się tym, co Ci mówią.

3. Korzystasz z pomocy poleconej osobistej konsultantki finansowej?

Postawiłeś na trójkę? Przeczytaj kim jestem i w czym mogę Ci pomóc.

Anita w pracy

Mam na imię Anita. Ukończyłam Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu i przez wiele lat pracowałam jako doradca finansowy. Byłam kierownikiem i dyrektorem oddziału. Po kilku latach założyłam własną firmę, aby niezależnie i bezstronnie doradzać ludziom w kwestii wyboru najlepszego kredytu.

Nie piszę Ci tego po to, żeby się chwalić. Chcę, żebyś wiedział, że spotkałeś właściwą osobę.

Nie boję się wyzwań. Wyznaczam sobie cel i idę do przodu. Zawsze doprowadzam sprawy do końca, ale nie obiecuję niemożliwego. Działam zgodnie ze swoimi wartościami. Stawiam na uczciwość, otwartość i szczerość.

 Jesteś na mojej stronie i zastanawiasz się czy uda Ci się uzyskać korzystny kredyt? Czy zdążysz na czas z dokumentacją? Czy zrozumiesz zapisy umowy?

Decyzja o zaciągnięciu kredytu hipotecznego może budzić lęk i napięcie. To zupełnie naturalne uczucia. Mam na to sprawdzony sposób. Ja działam, a Ty możesz śmiało pytać o wszystko. Moje doświadczenie i znajomość rynku, przekładają się na wsparcie, które otrzymasz oraz na pewność, że dokonasz właściwego wyboru.

Anita po pracy

Anita po godzinach, czyli odkładam kalkulator i…

 

Mieszkam przy lesie. Moje podwórko przypomina Arkę Noego, bo co roku, odwiedzają mnie inne zwierzęta.

Nakręcają mnie codzienne rytuały. Spacer, zabawa z psem, jazda na rowerze, wspólna kawa z mężem. Lubię kopać w ogródku, pójść z przyjaciółką do pubu, poleżeć na trawie, czy skoczyć na bungee. Doceniam pozytywną energię, którą dostaję od ludzi. I taką samą wysyłam w świat. Czasami urywam się na wyciszający warsztat jogi, a innym razem tańczę w salonie z mopem.

Każdego dnia uczę się czegoś nowego. Lubię odkrywać, doświadczać, eksplorować. Dzielić się swoimi przeżyciami z innymi. Celebruję wyjątkowe chwile i wydarzenia. Inspiruje mnie codzienne życie.

Współorganizuję Latające Kręgi, czyli networkingowe spotkania, które wspierają kobiety w biznesie. Prowadzę autorskie warsztaty o oszczędzaniu i finansach domowych.

Czuję autentyczną radość, kiedy ludzie wracają do mnie po inną ofertę czy konsultację. Kiedy chcą pójść ze mną na wiejskie dożynki albo po prostu napić się kawy.

Sprawdź jak pomogłam innym.