Lubię swoich klientów i jestem dla nich na 100%. Spotykam się z nimi na kawie, w nowo zakupionym mieszkaniu albo wtedy, gdy ponownie potrzebują mojego wsparcia. Jestem blisko, jak przyjaciel rodziny. Lata płyną, dzieci rosną, a my pomimo upływu czasu, jesteśmy w serdecznym kontakcie.

Cieszę się, kiedy odbieram telefon i słyszę: Pani Anito, dostałem ten numer od koleżanki. Rozglądam się za dobrą ofertą kredytową i chciałbym skorzystać z Pani pomocy.

Wielu ludzi poszukuje sprawdzonego specjalisty od finansów czy ubezpieczyciela. Wszystkie osoby, które trafiają do mnie z polecenia, wiedzą jak pracuję i czego mogą się spodziewać.

Zastanawiasz się czy skorzystać z usług osobistej konsultantki finansowej? Przeczytaj, co mówią moi klienci. Zachwyć się wymarzonym mieszkaniem, tak jak oni.

Przeczytaj poniżej jak pomogłam innym spełnić
ich marzenia o własnym M

referencje

„Razem z Żoną mieliśmy przyjemność współpracować z Anitą, kiedy potrzebowaliśmy finansowania na budowę naszego domu.

Podczas naszej współpracy podobała nam się jasność prezentacji ofert, konkretne rekomendacje oraz indywidualne podejście. Z pewnością możemy powiedzieć , że mogliśmy liczyć na mocne zaangażowanie Anity i nastawienie na rezultat bez niepotrzebnego nadęcia

Z pełnym przekonaniem będziemy polecać usługi świadczone w Assesoria, zresztą już to zrobiliśmy. Jesteśmy zdania, że warto polecać dobre firmy.

Nie co dzień spotyka się ludzi, którzy budują świadomie wartość swojego biznesu, a Anita tak działa. „

Joanna i Marcin

” Do firmy Assesoria trafiliśmy z polecenia.  Znaleźliśmy się w bardzo niewygodnej sytuacji z winy poprzedniego doradcy , który okazał się zupełnie nieodpowiedzialna osobą. Kilka miesięcy wcześniejszych starań o kredyt, zostało zmarnowane, bo poprzednik Pani Anity pozorował działania , a w efekcie okazało się że nic nie robił. Goniły nas terminy, płatności do dewelopera i istniała realna obawa , że stracimy pieniądze, które już zainwestowaliśmy na wykończenie naszego domu.
Po złych doświadczeniach z poprzednią fimą doradczą trudno nam było ponownie zaufać doradcy, ale opłaciło się  i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Z całą pewnością możemy stwierdzić , że w Assesoria  wiedzą co robią i że są tego pewni. Cała analiza finansowa ze strony Pani Anity została przeprowadzona w samo sedno. Dostaliśmy oferty takich banków, w których przy