Lubię swoich klientów i jestem dla nich na 100%. Spotykam się z nimi na kawie, w nowo zakupionym mieszkaniu albo wtedy, gdy ponownie potrzebują mojego wsparcia. Jestem blisko, jak przyjaciel rodziny. Lata płyną, dzieci rosną, a my pomimo upływu czasu, jesteśmy w serdecznym kontakcie.

Cieszę się, kiedy odbieram telefon i słyszę: Pani Anito, dostałem ten numer od koleżanki. Rozglądam się za dobrą ofertą kredytową i chciałbym skorzystać z Pani pomocy.

Wielu ludzi poszukuje sprawdzonego specjalisty od finansów czy ubezpieczyciela. Wszystkie osoby, które trafiają do mnie z polecenia, wiedzą jak pracuję i czego mogą się spodziewać.

Zastanawiasz się czy skorzystać z usług osobistej konsultantki finansowej? Przeczytaj, co mówią moi klienci. Zachwyć się wymarzonym mieszkaniem, tak jak oni.

Przeczytaj poniżej jak pomogłam innym spełnić
ich marzenia o własnym M

referencje

“Razem z Żoną mieliśmy przyjemność współpracować z Anitą, kiedy potrzebowaliśmy finansowania na budowę naszego domu.

Podczas naszej współpracy podobała nam się jasność prezentacji ofert, konkretne rekomendacje oraz indywidualne podejście. Z pewnością możemy powiedzieć , że mogliśmy liczyć na mocne zaangażowanie Anity i nastawienie na rezultat bez niepotrzebnego nadęcia

Z pełnym przekonaniem będziemy polecać usługi świadczone w Assesoria, zresztą już to zrobiliśmy. Jesteśmy zdania, że warto polecać dobre firmy.

Nie co dzień spotyka się ludzi, którzy budują świadomie wartość swojego biznesu, a Anita tak działa. “

Joanna i Marcin

” Do firmy Assesoria trafiliśmy z polecenia.  Znaleźliśmy się w bardzo niewygodnej sytuacji z winy poprzedniego doradcy , który okazał się zupełnie nieodpowiedzialna osobą. Kilka miesięcy wcześniejszych starań o kredyt, zostało zmarnowane, bo poprzednik Pani Anity pozorował działania , a w efekcie okazało się że nic nie robił. Goniły nas terminy, płatności do dewelopera i istniała realna obawa , że stracimy pieniądze, które już zainwestowaliśmy na wykończenie naszego domu.
Po złych doświadczeniach z poprzednią fimą doradczą trudno nam było ponownie zaufać doradcy, ale opłaciło się  i jesteśmy bardzo zadowoleni.
Z całą pewnością możemy stwierdzić , że w Assesoria  wiedzą co robią i że są tego pewni. Cała analiza finansowa ze strony Pani Anity została przeprowadzona w samo sedno. Dostaliśmy oferty takich banków, w których przy naszej sytuacji dostaliśmy zgody.  Ponadto Pani Anita wynegocjowała dla nas niższą marżę o 0,3% i dzięki temu zaoszczędziliśmy na naszym kredycie około 20 tys.
Dużym ułatwieniem dla nas była sprawna pomoc w przygotowaniu dokumentacji, dzięki czemu dostaliśmy szybko pozytywne decyzje z kilku banków i nie musieliśmy co chwila biegać z nowymi dokumentami. Ponadto w trakcie analizy mieliśmy zawsze bardzo dobry kontakt  z Panią Anitą i byliśmy na bieżąco informowani o całej sprawie. Czuliśmy cały czas, że jesteśmy w dobrych rękach i możemy być spokojni o nasze sprawy.

Współpraca z Assesoria,  będzie nam się kojarzyła z profesjonalizmem, ale również z ludzką życzliwością i uśmiechem.”

Małgorzata i Robert

“Kredyt to poważna decyzja i najczęściej wiąże się to z ograniczonym zaufaniem w stosunku do instytucji związanych z doradztwem finansowym. Podczas współpracy z Assesoria najbardziej podobało mi się podejście do klienta. Wszystkie informacje zostały mi przedstawione jasno i klarownie. Otrzymałam tyle czasu dla siebie ile potrzebowałam, a z drugiej strony kiedy trzeba było przyśpieszyć formalności, wszystko zostało zorganizowane zgodnie z terminami. Szybko zaufałam tej firmie, a nasza współpraca trwa owocnie od lat. Podczas spotkań czułam sie fantastycznie, komfortowo i zawsze profesjonalnie. Przede wszystkim cenię sobie otwartość i super komunikacje. Korzystanie z usług Assesoria w 100% spełniło moje oczekiwania. Zresztą nasza współpraca trwa do dzisiaj przy okazji innych tematów finansowych. Trafiłam do Assesoria z polecenia i trwam tak od lat. Polecam od lat i wszyscy jak do tej pory chwalą. Assesoria kojarzy mi się ze wspaniałą, uśmiechniętą właścicielką, która z pasją i zaangażowaniem dba o nasze finanse.”

Justyna
referencje

” Przed wzięciem kredytu naszą największą obawą było to czy uda się znaleźć atrakcyjną ofertę kredytową, biorąc pod uwagę sytuację, w której byliśmy po powrocie z ’emigracji’. Nie mieliśmy pewności czy jakikolwiek bank udzieli nam kredytu hipotecznego zanim nie przepracujemy w Polsce wymaganego czasu. Anita potrafiła znaleźć oferty dostosowane do naszej sytuacji. Bardzo klarownie tłumaczyła przepisy i zasady przyznawania kredytów hipotecznych. Już po pierwszym spotkaniu nie mieliśmy wątpliwość, że jest to odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku.
Anita była z nami w stałym kontakcie i czuwała nad całym procesem przyznawania kredytu.
Największym atutem Anity, poza jej ogromnym profesjonalizmem i ogromną wiedzą, jest wszechobecny uśmiech i optymizm, którym tak naprawdę zaraża od pierwszego spotkania. Dotrzymuje terminów, jest niezmiernie słowna, a całą dokumentację kredytową uzupełnia wzorowo, dzięki czemu proces rozpatrywania wniosku nie trwał tygodniami. Poza tym, ogromną zaletą współpracy z Anitą był fakt, iż ściśle współpracowała z przedstawicielem dewelopera, od którego kupowaliśmy nasze lokum. Byliśmy spokojni o wszelkie dokumenty i sprawy służbowe, ponieważ Panie współpracowały ze sobą i komunikowały się na bieżąco. Byliśmy spokojni, ponieważ wszystkie sprawy były z nami omawiane od A do Z.
ASSESORIA spełnia marzenia o własnym kącie i chętnie będę polecać za profesjonalizm, pasję, znajomość swojego zawodu, szczerość i dobry humor.”

Kamila i Leon

“Współpracę z Panią Anitą Iwaniak rozpoczęliśmy prawie rok przed wzięciem kredytu. Cały ten czas poświęciliśmy na odpowiedznie przygotowanie się do tej transakcji i dzięki wsparciu Pani Anity udało nam się dostać kredyt na budowę wymarzonego domu. Co więcej dostaliśmy 2 pozytywne decyzje z banków na bardzo atrakcyjnych warunkach. Dzięki temu mieliśmy możliwość wyboru korzystniejszej oferty, co było bardzo komfortowe. To, co było dla nas ważne w całej tej procedurze, to stały kontakt ze strony Pani Anity i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Zanim podpisaliśmy umowę, dostaliśmy ją na maila, co nas bardzo uspokoiło, bo mogliśmy wszystko przeanalizować. Podpisanie umowy również odbyło się w obecności Pani Anity, zatem przeszliśmy przez gąszcz tych procedur bezboleśnie i z poczuciem bezpieczeństwa transakcji.
Nie mamy żadnych wątpliwości, że firma Asesoria to profesjonaliści, dla których priorytetową sprawą jest korzyść i bezpieczeństwo klienta. Warto też podkreślić szybkie i sprawne działanie, dzięki czemu dłużące się formalności okazały się być prostą sprawą.
Polecamy firmę Assesoria i Panią Anitę Iwaniak każdemu, kto stoi przed decyzją o wzięciu kredytu i realizacji swoich życiowych celów.”

Stanisława i Tobiasz

„ Kontaktując się z doradcą otrzymałam fachową i bezpłatną pomoc przy wyborze kredytu hipotecznego. Odebrałam ogromne zaangażowanie i pomoc w kompletowaniu dokumentów, stały monitoring, zawsze bieżącą informację o przebiegu całej procedury bankowej. Pani Anita Iwaniak przedstawiła 3 oferty banków, które spełniały moje oczekiwania, z czego okazało się, iż w każdym posiadam zdolność kredytową. Na bieżąco mnie informowała telefonicznie i mailowo o postępach w przyznaniu kredytu. W każdej chwili była gotowa wyjaśnić wszelkie wątpliwości i odpowiedzieć na pytania związane z zawiłymi procedurami bankowymi. Wszelkie formalności związane z bankiem i deweloperem przejęła Pani Anita Iwaniak. Od momentu rozpoczęcia współpracy z doradcą, aż do wypłaty kredytu, czułam się pewna, że cały proces przyznania kredytu zakończy się sukcesem.”

Monika

Myśleliśmy, że nie mamy szans na kredyt hipoteczny, a Pani Anita tak doradziła i wybrała takie parametry kredytu, że dziś cieszymy się własnym M. Brak prowizji, dotrzymywanie terminów oraz informowanie klientów o rozwoju sytuacji i toku dalszego postępowania to tylko niektóre walory Assesoria.

Monika i Grzegorz

„Chcieliśmy podziękować Pani Anicie za udaną współpracę. Dzięki poradom jakie uzyskaliśmy w Pani firmie udało nam się zdobyć pieniądze na spełnienie naszych wspólnych marzeń. Za Pani pośrednictwem zrozumieliśmy cały ten skomplikowany mechanizm- jakim jest kredyt hipoteczny W bardzo krótkim czasie (co było dla nas nad wyraz istotne) znalazła Pani dla nas najkorzystniejszą ofertę na bankowym rynku, biorąc pod uwagę nasza sytuację finansową oraz cele, które sobie wyznaczyliśmy. Przy współpracy z doradcą istotny był dla nas kontakt telefoniczny w praktycznie każdej chwili i błyskawiczne działanie przy rozwiązywaniu wszelkich problemów lub uzyskiwaniu odpowiedzi na piętrzące się pytania.
Jesteśmy w pełni usatysfakcjonowani z pomocy jaką uzyskaliśmy i w miarę możliwości polecamy Pani firmę znajomym, którzy potrzebują fachowej porady i skutecznej pomocy w sprawach finansowych :)”

Hania i Grzegorz

“Już jako szczęśliwy posiadacz własnego „M”, gorąco polecam Panią Anitę Iwaniak jako profesjonalnego specjalistę. To co z pewnością mogę powiedzieć o Pani Anicie Iwaniak to wysoka jakość usług, miła i rzetelna obsługa oraz opieka nad klientami w całym gąszczu dokumentów i niezrozumiałych procedur. Wyróżnieniem jest fakt, że Pani Anita uparcie dąży do celu i nie boi się trudnych wyzwań, czego najlepszym dowodem jestem ja.”

Przemysław

Do Anity trafiliśmy z polecenia, gdyż zależało nam by naszymi finansami zajęła się osoba, nie tylko profesjonalnie znająca się na kredytowaniu i posiadająca pasję wykonywanej pracy, ale by przede wszystkim potrafiła wszystkim „laikom wiedzy bankowej” od podstaw wytłumaczyć w co włożyć więcej zainteresowania i dlaczego bank „A” pozornie jest lepszy od banku „B”. Elastyczne godziny współpracy pozwoliły nam efektywnie pokonywać kolejne kroki a elektroniczna forma komunikacji nie stanowiła dla nas żadnej bariery.
Świadomi celu jaki chcieliśmy osiągnąć – zakup najbardziej dopasowanego do naszych potrzeb mieszkania oraz podjęcia jednej z najważniejszych decyzji w życiu, przy współpracy z Anitą było jak wypad w ekstremalną podróż z najlepszym przewodnikiem. Czuliśmy silne emocje, ale i spokój. Decyzje ostateczne zawsze padały z naszych ust. Na koniec możemy dodać, że każdemu spotkaniu towarzyszył szczery uśmiech, dobry nastrój i pozytywna energia.

Kamil i Ania

“Z mężem skorzystaliśmy z doradctwa Pani Anity, oczywiście poleciła nam Ją dobra znajoma, która również jest zadowolona z profesjonalizmu jaki posiada Pani Anita oraz pracownicy firmy Assesoria. Pomoc którą zaoferowała nam Pani Anita, pozwoliła nam na bezstresowe oraz szybkie otrzymanie kredytu hipotecznego. Polecamy wszystkim doradctwo finansowe w firmie Assesoria, na pewno spotkają tam Państwo uczciwych, życzliwych i sympatycznych specjalistów, którzy wykorzystają swoją wiedze w 100% aby byli Państwo zadowoleni. POLECAMY !!!!”

Iwona i Paweł