Sięgaj odważnie po marzenia mimo epidemii!

//Sięgaj odważnie po marzenia mimo epidemii!

Sięgaj odważnie po marzenia mimo epidemii!

Sytuacja ostatnich dni nie wygląda optymistycznie. Zamknięte szkoły, sklepy, urzędy,  boimy się o zdrowie swoje i bliskich. Sen z powiek spędza nam również obawa o sytuację ekonomiczną kraju, a co za tym idzie i nasze finanse. Wiele osób zastanawia się, czy obecny moment jest odpowiedni aby mimo epidemii starać się o kredyt?

Każdego dnia klienci pytają mnie, jak wybrać najlepszy kredyt. W ślad za tym pierwszym pytaniem pojawią się inne wątpliwości, takie jak: czy dana nieruchomość będzie tą właściwą dla mnie, jedyną, wymarzoną lub jaki moment na zdecydowanie się na kredyt to ten najlepszy.

Jeśli chodzi o odpowiedzi związane z konkretnymi ofertami, potrafię doradzić moim klientom precyzyjnie, ale jeśli chodzi o pozostałe pytania, to czasem żartuję sobie, że zaraz udam się po szklaną kulę, aby im powróżyć. Jak sami zapewne dobrze wiecie, na to samo pytanie może istnieć wiele odpowiedzi, bo zależy to od danej osoby. Ponadto każda sytuacja ma wiele aspektów. W takich przypadkach liczy się moje doświadczenie i Wasza odpowiedź na pytanie, czy jesteśmy w stanie razem znaleźć dla Was nieruchomość idealną? A co, jeśli nasze potrzeby dzisiaj, gdy mamy lat 30, zmienią się całkowicie, gdy będziemy mieć lat 50? Dajmy sobie szansę i bądźmy elastyczni.

Dajmy sobie prawo do zmiany zdania, a także do tego, aby sięgnąć po więcej.

Piszę to, obserwując zmiany, które dzieją się dookoła, a mają one związek z sytuacją zdrowotną w Polsce i na całym świecie. To także zmiany ekonomiczne i polityczne. Obecnie i mną targa wiele emocji, ale wiem, że każdy z nas nadal może i ma prawo mieć potrzeby i marzenia, każdy z nas ma prawo realizować swoje pragnienia. Co więcej, kiedy wiemy dokładnie, o czym śnimy, marzymy, gdzie chcemy dojść, to mamy dużo więcej motywacji każdego dnia na to, by osiągnąć swój cel – krok po kroku.

Możemy dzień po dniu wdrażać nasz plan w odniesieniu do zmieniającej się rzeczywistości. Nie wiemy, jak będzie, bo jedyną pewnością w życiu jest zmiana. Zmiana stanowi sens życia i warunkuje nasz rozwój. Przecież cyklicznie jesteśmy poddawani różnym przeobrażeniom.

Zastanówcie się sami. Gdy sięgnięcie pamięcią wstecz, to widzicie, ile przeszliście zakrętów i wyboistych dróg, aby znaleźć się w tym miejscu, gdzie jesteście teraz.
Czy nie macie satysfakcji?

uśmiech

Jestem przekonana, że w temacie kredytów hipotecznych, czy w innych zagadnieniach związanych z gospodarką, przeżyliśmy sporo nowych regulacji, kryzysów, które zawsze były „po coś”. Nic bowiem nie dzieje się bez przyczyny. Wiele razy w trudnych momentach mnóstwo osób pytało mnie o mój biznes, a ja wówczas byłam spokojna, bo ufałam, że wszystko ułoży się najlepiej dla nas. Nie wahałam się wdrażać nowych rozwiązań i pytać, uczyć się i rozwijać. Dzięki temu aktualnie banki mają bardziej szczegółowe procedury, które zabezpieczają i je, i klientów. Taka zmiana zawsze działa pozytywnie w obie strony.

Obecnie nasz rząd dba o to, abyśmy podczas epidemii byli zabezpieczeni.

Natomiast na nas wszystkich ta sytuacja wymusza, czy chcemy tego, czy nie – zwrócenie się w stronę wartości, w kierunku rodziny, miłości, troski o inne osoby, dbałości o przyrodę, szanowanie czasu, zadbanie także o siebie samych. Mam wrażenie, że wiele jest tych tematów, ale sprowadzają się one do jednego – wszyscy jesteśmy tacy sami i równi – bez względu na zasoby materialne, pochodzenie czy inne, narzucone zewnętrznie określenia.

Co nam daje ta sytuacja, w której się właśnie znaleźliśmy?

Mamy teraz idealną możliwość  do zatrzymania się i zastanowienia nad motywacjami i priorytetami. Zachęcam Was do pamiętania o tym, co ważne i o tym, czego pragniecie.
Czyż wiele Waszych pragnień nie jest związanych z tym, co istotne dla Waszej rodziny, czyż nie zależy Wam dalej na lepszym komforcie życia?

Pamiętajcie o swoich marzeniach i celach. Rzeczywistość się zmienia,
a my dajmy sobie szansę na nabranie wiatru w żagle.

Na koniec – chciałabym się z Wami podzielić wiadomościami z branży.

Pragnę Was poinformować, że banki pracują, uczą się i dostosowują się do nowej sytuacji tak, aby jak najlepiej zadbać o każdego klienta.

Nasza firma na szczęście już od wielu miesięcy pracowała elastycznie i spotkania online to dla nas żadna nowość, to jedno z przydatnych narzędzi. Dlaczego to działa? Bo w moim życiu także wydarzyła się zmiana.  Mogłam unowocześnić działania mojej firmy dzięki synkowi.

 

Chcę Was dzisiaj zapewnić, że z należytą  starannością dbam o dalsze procesowanie spraw naszych klientów, aby mogli lada dzień cieszyć się zakupem własnych mieszkań i domów. Nie stoimy w miejscu, rozwijamy się dla Was i dla siebie. Dlatego też na nowe spotkania i wspólne mierzenie się z wyzwaniami zapraszamy do kontaktów online i póki co, bez przytulania i buziaków, ale równie skutecznie, jak wcześniej.

Masz pytanie? Potrzebujesz wsparcia?

Napisz do mnie!

By | 2020-03-18T05:56:49+00:00 17 marca, 2020|Aktualnośći|0 Comments