Loading...
Współpraca 2017-08-20T12:29:31+00:00

Chcesz poznać sprawdzonego doradcę z mocnymi referencjami?

Jesteś developerem, agentem nieruchomości? Umówmy się na kawę. Sprawdź, co możesz osiągnąć dzięki współpracy ze mną.

Nazywam się Anita Iwaniak i jestem osobistą konsultantką finansową. Pieniądze, kredyty i inwestycje to mój żywioł. Od wielu lat zajmuję się autentycznym doradztwem finansowym.

Wiem, że brak kredytu oznacza brak sprzedaży nieruchomości. Dlatego bardzo skrupulatnie weryfikuję procedury bankowe, sprawdzam zdolność kredytową i już na pierwszym spotkaniu przedstawiam Ci sytuację klienta.

Przez ostatnie 4 lata ze 100% skutecznością zamknęłam wszystkie transakcje hipoteczne.

Jako jedyna na rynku podpisuję z klientem umowę o świadczenie usług osobistej konsultantki finansowej. To ramy, które wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i prowadzą do skutecznej finalizacji. Ja dbam o udzielenie kredytu, ty sprzedajesz nieruchomość, a zadowolony nabywca poleca nasze usługi, bo został dobrze i kompleksowo obsłużony.

Wszyscy zyskujemy satysfakcję i czas, który możemy przeznaczyć na inne sprawy.

Zastanawiasz się jak będzie przebiegać nasza współpraca?

Dokładnie tak, jak wypad w góry ze sprawdzonym przewodnikiem. Opiekujemy się klientem, wymieniamy informacjami, sprawnie finalizujemy kupno nieruchomości. Podpisujemy umowę o współpracy, a nasze działania są skierowane na to, żeby klient, dostał kredyt, był z niego zadowolony i szybko przekroczył próg wymarzonego domu.

Dobrze wykonaną robotę i wspólny sukces, celebrujemy kawą i ciachem na backstage’u.

1+1 we współpracy biznesowej to zawsze więcej niż 2. Wspólnie możemy zorganizować event, szkolenie czy spotkanie, po których klienci wyjdą zadowoleni, co przełoży się na nasz sukces.

Co zyskujesz?

  • Nowych, zadowolonych klientów.

  • Transakcje zakończone sukcesem, czyli sprzedażą nieruchomości.

  • Partnera, który cieszy się wyjątkowym zaufaniem i autorytetem.

  • Współpracę z doświadczonym doradcą finansowym, o stabilnej pozycji na rynku.

  • Pewność, że biorę odpowiedzialność za uruchomienie kredytu ( podpisuję z klientem umowę o świadczenie usług finansowych)

  • Miłą i przyjazną atmosferę oraz znajomość z zaufaną, energiczną i pomocną, osobistą konsultantką finansową

Jaka jestem?

Dynamicznie i bez spięcia dążę do celu. Działam zgodnie ze swoimi wartościami. Stawiam na szczerość, uczciwość i otwartość.
Moim znakiem rozpoznawczym jest szeroki uśmiech, dobry humor i szalone pomysły. Chociażby takie jak skoki na bungee, czy wykorzystanie gry Dixit w rozbudzaniu fantazji finansowych kobiet na zamkniętych szkoleniach.
Mam dużo energii, sporo pomysłów i wciąż wiele do zrobienia na rynku doradztwa finansowego.

Jeżeli chcesz nawiązać współpracę lub zadać mi jakieś pytanie,